قوانین و مقررات

خریدار گرامی برای استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی صباباتری لطفا موارد ذیل را با دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروش اینترنتی صباباتری با استفاده از پروفایل شخصی بوده و به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از‏ خدمات فروشگاه اینترنتی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروش اینترنتی صباباتری منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات صباباتری تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. همچنین در همین رابطه توجه به موارد ذیل برای خریداران محترم حائز اهمیت خواهد بود:

1- در هر زمان تنها امکان خرید یک باتری برای متقاضیان وجود خواهد داشت.
2- برای خرید باتری متقاضیان باید حتماً یک باتری قدیمی تحویل داده و باتری جدید خود را دریافت نمایند.
3- برای تبادل باتری قدیمی و جدید قید کردن مزان آمپر باتری قبلی الزامی می باشد. در همین رابطه در صورتی که آمپر باتری قبلی کمتر از باتری خریداری شده باشد، مبلغ مابه التفاوت آن توسط مشتریان پرداخت خواهد شد. بدیهی است در صورت کمتر بودن آمپر خریداری شده از آمپر تحویلی، مبلغ مابه التفاوت از مبلغ نهایی کم خواهد شد.
4- در حال حاضر امکان خرید و ارسال باتری فقط برای شهر تهران فراهم می باشد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

وب سایت فروش اینترنتی صباباتری به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
صباباتری متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروش اینترنتی صباباتری، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.esababattery.iranecar.comاست. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت فروش اینترنتی صباباتری هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.esababattery.iranecar.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Telegram یا Instagram و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.ضمانت اصالت کالا

هماهنگی تحویل تا 3 ساعت

قیمت به روز و پرداخت آنلاین

ارائه خدمات شبانه روزی